LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk Kostümleri

» Bebek Çocuk, Kız Çocuk Kıyafetleri » LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk...
23 Nisan Kız Kıyafetleri Kostümleri

19 Mart 2014 • Bebek Çocuk, Kız Çocuk Kıyafetleri

Anneler, babalar ve özelliklede öğretmenlerimiz her yıl olduğu gibi bu yılda çocukların şenliklerinde giyebilecekleri ucuz kostümler Lc Waikik tarafından hazır. LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk Kostümleri fotoğraf ve online satış bilgileri ile fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Çocukların özel günlerinde de giyebilecekleri bir şıklığa sahip çok renkli kız çocuk 23 nisan şenlik kostümleri, kıyafetleri. Öğrencilerini şenliklere hazırlayana, özel programlar düzenleyen veya yıl sonu okul eğlence programlarında da kullanılabilecek kız kostümleri uygun fiyata satın almak için LC Waikik online satış sitesi ziyaret edilebilir.

23 nisan kıyafetleri

23 Nisan Elbisesi – Kaynak ve satış lcwaikiki.com Satış Fiyatı 44,90 TL

Beyaz, pembe, turuncu, lila, sarı, fuşya renk kuşakları ile cıvıl cıvıl çocukları, rengarenk çok renkli kız çocuk elbisele modelleri ile bu yılda 23 Nisan etkinlikleri çok eğelenceli geçeceğe benziyor. Beyaz renk askılı badi, başa takılan renkli çiçekli taç ve LCW tarafından tasarlanan kıyafetin uyumu bir harika.

Sayfamızda fotoğraflarını paylaştığımız LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk Kostümleri hem yıl sonu mezuniyet etkinlik programlarında veya farklı programlarda kullanmaya elverişli 2-3 yaş çocuklardan 8-9 yaş çocuklara varan ölçüleriyle cıvıl cıvıl renklere sahip kız çocuk 23 nisan kıyafetleri.

LCW online satış sitesi üzerinde dikkatimizi çeken bir başka kız çocuk 23 nisan kostümü ise. Bal arısı kostümü, çocukların renkli dünyasına sarı renkli bir arı kıyafeti harika olmuş.  Aşağıda fotoğrafını paylaştığımız çocuk arı kostüm online online satış fiyatı 49,90 TL ‘dir.  Yine site üzerinden dikkatlerimizi çeken bir başka kız çocuk elbisesi ise fuşya renkli elbise modelidir, satın almak isteyenler için fiyatı 49,90 TL ‘dir. Daha fazla ayrıntı ve güncel satış fiyatları için markanın sitesi ziyaret edilmelidir.

 

LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk Kıyafetleri

23 Nisan Kız Çocuk Kıyafetleri

Okul yılsonu mezuniyet etkinliklerinde, özel çocuk eğlence programlarında, düğün nişan gibi toplantılarda çocuklara giyidirilebilcek şekilde tasarlanmış kız kıyafetleri. Öğretmenerin çocuklar için hazırladığı yıl sonu programları ile yaklaşmakta olan 23 nisan Çocuk Bayramı şenliklerinde renga renk şekilde vaya kırmızı ağırlıklı tasarımları ile dikkatleri çeken kız çocuk elbise takımları fiyatları ilede ucuz sayılabilecek seçenekler sunuyor.

LC Waikiki Kız Çocuk Elbiseler

Kaynak ve Satış : lcwaikiki.com

Satış Fiyatları : 26,90 TL ile 59,90 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

Satış Fiyatları : 26,90 TL ile 59,90 TL arasında değişen fiyatlarla satılmaktadır.

LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk KostümleriTags: , , , , ,

4 Responses to LC Waikiki 23 Nisan Kız Çocuk Kostümleri

  1. şahnur diyor ki:

    Merhaba ben 3. Ve ya 4 yas cocuk icin ari maya kostumu istiyordum ama sizde satilmis qaliba hepsi arasdirdim 35 tl lik ari maya kostumu bitmis bir daha ne zaman gelicek ari maya kostumu

  2. şahnur abdurahmanova diyor ki:

    merhaba ben 3 ve ya 4 yaş qurubu ıcın arı maya kostumu ıstıyorum ama sızın sıteden sıparıs veremıyorum sadece resımlerıne baka bılıyorum kostumun uzerınde sarı sıyah yapraklar var

  3. gulnur diyor ki:

    arimaya kostumunu nasil satin alabilirim.internette bulamiyorum.magazalardada yok.lutfen yardim edin….

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>